Home / Počet produktů: 12

Podkategorie

 • Vlastní motiv pouzdra

   


  Vytvořit kryt s vlastním motivem ihned: my.qsticker.cz


  Internetový obchod " Qsticker.cz " nabízí unikátní službu na českém trhu  - Kryt s vlastním motivem pro smartphony a tablety Apple a Samsung V Praze! Vyrobime a dodame vám kryt během 1 dne v rámci cele Prahy (včetně víkendu a svátků).

  Pro tisk lze použít libovolný obrázek, který má pro vás velký význam. Kočky, psy, fotky oblíbenych kamarádů, sourozenců, jméno, příjmení atd. - všechno muže být na vašem krytu.

  Potisk provádíme těmi nejlepšími dostupnými technologiemi, se kterými máme dobré zkušenosti a díky kterým jsme schopni vyrobit kryt přesně podle vašich představ. 

  Diky mnohaleté zkušenosti, internetový obchod Qsticker.cz - největší a nejlepší výrobce značkových krytů a samolepek pro iPhone/iPad/Galaxy v cele České republice!

  Naš internetový obchod věnuje dost času na propagaci svých vlastních výrobků a zdokonalení jejich kvality. Každy den se snažíme zjednodušit proces registraci a objednávek, aby naše zákaznici mohli objednat si kryt pohodlně a snadno. Jako vysledek - vytvořili jsme pro Vás unikátní konfigurator "my.qsticker.cz" pomocí kterého mužete si vytvořit kryt na míru online!

   

  Co je obal Qcase s vlastním potiskem?

   

  Kryt Qcase - vysoce kvalitní polykarbonátový obal, chránící Váš telefon před těžkými pády, nárazy a poškrábáním. Světlý a nasycený tisk na boční strany umožňuje výrazně změnit vzhled gadgetů, dělá ho unikátním a pomocí speciální technologií vtlačen do povrchu krytu, což přidává mu dlouhodobou trvanlivost a odolnost proti poškození. 


   

  Kryt + Design + Potisk  = 650Kč 499 Kč

   


  Obal s vlastním potiskem!

   

  Pouzdro s vlastním jménem (celosvětový trend) :


  Jak si objednat kryt s fotkou?

  Stačí jen rychlé vytvořit a objednat si kryt online na : my.qsticker.cz

  V případě, že budete chtít kryt s vlastním jménem - pošlete nám libovolný nápis a model na info@qsticker.cz


   

 • Kategorie

  Vítejte v internetovém obchodě Qsticker.cz !

  Zde najdete nejkvalitnější a nejpopulárnější výrobky pro mladé lidi v různých produktových kategoriích: příslušenství pro mobilní telefony, sluchátka, unikátné a designové kryty, oblečení, vinylové samolepky, tisk obrázků na obalech a další.


Prohlížet