Naše značky / Zde najdete všechny výrobky

Naše značky

Podkategorie

 • Pouzdra na mobil - Qcase

  Co jsou pouzdra na mobil od Qcase?

   

  Kryt Qcase - vysoce kvalitní polykarbonátový obal, chránící Váš telefon před těžkými pády, nárazy a poškrábáním. Světlý a nasycený tisk na všechny strany umožňuje výrazně změnit vzhled gadgetů, dělá ho unikátním a pomocí speciální technologií vtlačen do povrchu krytu, což přidává mu dlouhodobou trvanlivost a odolnost proti poškození. Pouzdro Qcase je vyrobeno tak, že nemusí být odstraněno při použití sluchátek, kabelů a dokovacích stanic. Ochrana a komfort - hlavní charakteristiky našich krytů. Všechny kryty na iPhone,iPad, Galaxy vyrábíme my, a proto ony mají nejlepší kvalitu v České republice!

  Pro jaké zařízení?

  Nyní jsou k dispozici, stejně jako můžeme pro Vás vyrobit pouzdra Qcase na takové telefony, jako iPhone 6/6 Plus, iPhone 5/5s/5c, iPhone 4/4s, Samsung Galaxy S3/S4. Plánujeme rozšířit naši kolekci krytů Qcase. Skoro budou k dispozici pouzdra pro Samsung Galaxy S5, iPad Air, iPad Mini, HTC a další modely.

  Kryt s vlastním motivem v Praze (my.qsticker.cz)

  Kočky, psy, fotky oblíbenych kamarádů a sourozenců - všechno muže být na Vášem krytů a udělat Vám velký dárek.


  Sbírka hotových obalů

  Pokud nevíte, jaký chcete krýt, můžete si vybrat z našich hotových designů, kde jsou mnoho různých témat a prací slavných designérů a ilustrátorů.


  Balení

  Naše balení má reprezentativní výhled a proto náš kryt na telefon od Qcase se nestydí dát svým přátelům a rodině, mohl by to být nejlepší dárek pro muže a ženy a když si objednáte kryt s fotkou - dárek bude jedinečný a neopakovatelný.


  Chcete kryt na mobil s vlastní fotkou? Vytvořte ! • Samolepky na mobil - Qsticker

   

  Co je značková samolepka na mobil od Qsticker?

  Pokud nejste spokojeni s kryty na mobil, protože zvýšují velikosti smartphonu, jediná a nejlepší alternativa - samolepka na iPhone/iPad/Galaxy od Qsticker. Tenké, trvanlivé, neuvěřitelně světlé a stylové.
   

  Proč si lidé vybírají samolepky na mobil od Qsticker?

  Q  Kvalita - prokázána v průběhu let.
  Q  Stovky designů - obrovský rozsah současných designů, které najděte pouze u nás.

  Q  Snadno nalepit a odlepit - odlepit a nalepítt zpátky Qsticker lze až 3 krát. Otisk lepidla nezůstáva na gadgetů.
  Q  Qsticker nebrání použití jiných doplňků - pouzdra, nárazníky, dokovací stanicí. Ochranná fólie může být aplikována přimo na váš Qsticker. 
  Q   Lepení bez bublin

   

  Všechny samolepky na iPhone, Samolepky na iPad a Samolepky na MacBook vyrábíme my, a proto ony mají nejlepší kvalitu v České republice!

   

  Jsme jediná společnost, která vyrábí a nabízí svým zákazníkům takové druhy samolepek:

  Neonové samolepky - mohou svítit ve tmě a proto můžete snadno najít váš telefon v tmavé místnosti.

  - Vinylové samolepky

  - Texturové samolepky - Karbonové, Kožené apod.

  - Polymerové (vypouklé) samolepky - mají schopnost se držet na rovné ploše

  - Samolepky na MacBook • Samolepky na MacBook - Qdecals

   

   

   

   

   

  Qdecals - samolepky na MacBook v Praze

  Qdecals - vinylové samolepky na MacBook, vyrobeny z vysoce kvalitní vinylové fólie černé nebo bílé barvy. Značkové samolepky Qdecals jsou vyráběny tak, že nepokrývají celou plochu notebooků, ale pouze jeho část, vytváří přičemž krásnou siluetu.


  Proč je to tak?

  Vinylové samolepky na notebook mají velmi důležitou funkci - estetickou. Umožňují Vám vystoupit z davu vlastníků notebooků, a přidájí mů originální a neobvyklý pohled. Všechny samolepky na MacBook vyrábíme my, a proto ony mají nejlepší kvalitu v České republice!


  Pro které notebooky jsou vhodné Qdecals?

  Navrhli jsme naše samolepky tak, aby byly vhodné pro všechny modely notebooků s hladkým povrchem. Samozřejmě, že některé samolepky jsou vyrobeny výhradně pro MacBook ale ostatní jsou kompatibilní s jakýmkoliv notebookem s displejem 13,14,15".

 • Voyage - prémiové Apple příslušenství

  Jsme malá firma, která se nachází v Praze. 
  Naším hlavním posláním je vyrábět prémiové doplňky z pravé kůže a vlněné plsti. K tomu používáme ty nejlepší materiály, vytváříme unikátní a originální designy, zaměřujeme se na detaily a snažíme se, aby každý výrobek byl co nejvíce univerzálním.

  Náš slogan " Make the goods right" dokonale charakterizuje naši mladou společnost. Milujeme to, co děláme, proto každý den pracujeme nad zlepšením kvality svých výrobků, rozšířením sortimentu a získáváním nových brašnářů do našeho týmu.  

  Všechny naše výrobky navrhujeme a ručně vyrábíme v naší dílně v Praze. Kvůli přírodním materiálům, originálním návrhům a dokonalé kvalitě české ruční výroby, každý kus je jedinečný a má svou vlastní historii.

  Jen přírodní materiály

  Toskánská třísločiněná kůže // Blue

  Naše modrá toskánská kůže zraje v průběhu času. Produkty z modré kůže jsou unikátní a máji svůj vlastní život, nejsou stejné pro celou dobu jejich životnosti, neustále se mění k lepšímu. Třísločiněná kůže v průběhu času se stává bohatší, teplejší a tmavší v závislosti na vašem životním stylu a způsobu používání produktu.

  Toskánská anilinová kůže // Brown & Black 

  Naše hnědá a černá anilinová kůže, na rozdíl od modré třísločiněné, je trochu měkčí. Na jejichž povrch se nedává žádná speciální krycí vrstva. Jedná se o useň s přírodním lícem. Během zpracování je použito nejlepších 5 procent z celkového objemu surové kůže. Kůže si ponechává svoji přirozenou strukturu, která nemusí být stejnoměrná. Právě v tom tkví ale její kouzlo. Navíc je velmi měkká, příjemná na dotek a prodyšná.

  Naturální německá plst'

  Při výrobě našich výrobků používáme pouze přírodní německou plst', která je vyrobená ze 100% ovčí vlny, bez přídavku syntetických materiálů.

  Oficiální stránka:
  Voyage-official.com 


 • Qcase Wooden - Dřevěné kryty na iPhone