Pouzdra na mobil - Qcase / Zde najdete všechny výrobky

Pouzdra na mobil - Qcase
...

Co jsou pouzdra na mobil od Qcase?

 

Kryt Qcase - vysoce kvalitní polykarbonátový obal, chránící Váš telefon před těžkými pády, nárazy a poškrábáním. Světlý a nasycený tisk na všechny strany umožňuje výrazně změnit vzhled gadgetů, dělá ho unikátním a pomocí speciální technologií vtlačen do povrchu krytu, což přidává mu dlouhodobou trvanlivost a odolnost proti poškození. Pouzdro Qcase je vyrobeno tak, že nemusí být odstraněno při použití sluchátek, kabelů a dokovacích stanic. Ochrana a komfort - hlavní charakteristiky našich krytů. Všechny kryty na iPhone,iPad, Galaxy vyrábíme my, a proto ony mají nejlepší kvalitu v České republice!

Pro jaké zařízení?

Nyní jsou k dispozici, stejně jako můžeme pro Vás vyrobit pouzdra Qcase na takové telefony, jako iPhone 6/6 Plus, iPhone 5/5s/5c, iPhone 4/4s, Samsung Galaxy S3/S4. Plánujeme rozšířit naši kolekci krytů Qcase. Skoro budou k dispozici pouzdra pro Samsung Galaxy S5, iPad Air, iPad Mini, HTC a další modely.

Kryt s vlastním motivem v Praze (my.qsticker.cz)

Kočky, psy, fotky oblíbenych kamarádů a sourozenců - všechno muže být na Vášem krytů a udělat Vám velký dárek.


Sbírka hotových obalů

Pokud nevíte, jaký chcete krýt, můžete si vybrat z našich hotových designů, kde jsou mnoho různých témat a prací slavných designérů a ilustrátorů.


Balení

Naše balení má reprezentativní výhled a proto náš kryt na telefon od Qcase se nestydí dát svým přátelům a rodině, mohl by to být nejlepší dárek pro muže a ženy a když si objednáte kryt s fotkou - dárek bude jedinečný a neopakovatelný.


Chcete kryt na mobil s vlastní fotkou? Vytvořte !Více

Podkategorie