Voyage - prémiové Apple příslušenství / Počet produktů: 103

Voyage - prémiové Apple příslušenství

Jsme malá firma, která se nachází v Praze. 
Naším hlavním posláním je vyrábět...

Jsme malá firma, která se nachází v Praze. 
Naším hlavním posláním je vyrábět prémiové doplňky z pravé kůže a vlněné plsti. K tomu používáme ty nejlepší materiály, vytváříme unikátní a originální designy, zaměřujeme se na detaily a snažíme se, aby každý výrobek byl co nejvíce univerzálním.

Náš slogan " Make the goods right" dokonale charakterizuje naši mladou společnost. Milujeme to, co děláme, proto každý den pracujeme nad zlepšením kvality svých výrobků, rozšířením sortimentu a získáváním nových brašnářů do našeho týmu.  

Všechny naše výrobky navrhujeme a ručně vyrábíme v naší dílně v Praze. Kvůli přírodním materiálům, originálním návrhům a dokonalé kvalitě české ruční výroby, každý kus je jedinečný a má svou vlastní historii.

Jen přírodní materiály

Toskánská třísločiněná kůže // Blue

Naše modrá toskánská kůže zraje v průběhu času. Produkty z modré kůže jsou unikátní a máji svůj vlastní život, nejsou stejné pro celou dobu jejich životnosti, neustále se mění k lepšímu. Třísločiněná kůže v průběhu času se stává bohatší, teplejší a tmavší v závislosti na vašem životním stylu a způsobu používání produktu.

Toskánská anilinová kůže // Brown & Black 

Naše hnědá a černá anilinová kůže, na rozdíl od modré třísločiněné, je trochu měkčí. Na jejichž povrch se nedává žádná speciální krycí vrstva. Jedná se o useň s přírodním lícem. Během zpracování je použito nejlepších 5 procent z celkového objemu surové kůže. Kůže si ponechává svoji přirozenou strukturu, která nemusí být stejnoměrná. Právě v tom tkví ale její kouzlo. Navíc je velmi měkká, příjemná na dotek a prodyšná.

Naturální německá plst'

Při výrobě našich výrobků používáme pouze přírodní německou plst', která je vyrobená ze 100% ovčí vlny, bez přídavku syntetických materiálů.

Oficiální stránka:
Voyage-official.com 


Více
Prohlížet