.png

Vlastní výroba designových doplňků 

 

Q  Jedinečné doplňky pro Apple a Samsung v Praze. 

Q  Naše značky - Qsticker, Qcase, Voyage. Vlastní výroba příslušenství z kůže, plsti, plastu a dřeva.

Q  Prodejny v České republice, v Rusku, v Kazachstánu a na Ukrajině.

 

Naše koncepce


Proč jsme si zvolili písmeno Q jako náš symbol? Z toho důvodu, že v angličtině tímto písmenem začínají slova:

 • Quality (kvalita, jakost), 
 • Quick (rychlý), 
 • Qualified (kvalifikovaný).
 

Chceme, aby naše společnost byla spojena s těmito slovy, a proto neustále zlepšujeme kvalitu svých produktů a produktivitu svých zaměstnanců. Snažíme se dělat tak, aby v našem sortimentu byly pouze originální doplňky pro Apple iPhone, iPad, MacBook a Samsung. Z toho důvodu, všechny naše produkty vyrábíme ručně z nejkvalitnějších materiálů jako je kůže, plast a dřevo. 

 

Naš začátek a vlastní značky

Působíme na trhu od roku 2011, kdy jsme poprvé začali vyrábět vinylové samolepky na mobilní telefony, tablety a laptopy. Tak vznikla naší první značka Qsticker. O rok později, v roce 2012 rozšířili jsme naší dílnu a začali vyrábět designové kryty pro iPhone a Samsung Galaxy. Tak jsme přišli na trh s naší druhou značkou Qcase. 

Kromě designových krytů, v roce 2013 začali jsme vyrábět kryty s vlastním potiskem a pro jednoduché nakupování jsme první v České republice vytvořili unikátní konfigurátor "my.Qcase.cz", ve kterém máte možnost si vytvořit vlastní obal na mobil a to během vteřinky. 

 

samolepky na mobil

 

Žijeme ve věku high-tech. Chytré telefony, laptopy, tablety a jiná mobilní zařízení jsou nedílnou součástí moderního obyvatele. Bohužel technika je křehká, citlivá na poškrábání, a v nekonečném moři stejných šedých a černých mobilních zařízení velice snadno se ztratit.

 

Qsticker a Qcase vyřeší tyto problémy!

 

 

Originální vinylové samolepky a kryty pro smartphony chrání gadget před poškrábáním a pády, a stylový design dělá gadget živým, módním a elegantním. Kvalita výrobků Qsticker a Qcase je vždy na nejvyšší úrovni. Naše potisky jsou velmi zářivé a ostré, neztrácejí svou barvu a nestiraje se.

Pro ty, kteří mají rádi produkty z přírodních materiálů, rozhodli jsme rozšířit svou nabídku dále. Tak v roce 2015 vznikla značka Voyage (Prémiové kožené doplňky) a v roce 2016 – Qcase Wooden (Dřevěné obaly na iPhone). 

   

Kdo jsou naši zákazníci?

Městská mládež od 14 do 30 let, která neustále používá smartphony, tablety, počítače a další gadgety. Naš kupující nechce jen ochránit svůj mobilní telefon před poškrábáním a pády ale taky chce být unikátnym a jedinečným.

 

Online a Offline:

 

V současné době máme otevřeno 29 prodejen v 18 městech a 4 zemí. Tudíž, všechny naše výrobky (vinylové samolepky Qsticker, designové obaly Qcase a kožené doplňky Voyage) můžete si koupit nejen prostřednictvím našich internetových stránek, ale také v některých z našich značkových prodejnách v Rusku, v Kazachstánu a na Ukrajině.

 

 


Proč nakupovat u nás?
 

 • Jedinečný sortiment
  Můžete si koupit výrobek, který v České Republice prodáváme a vyrábíme pouze my

 • Nejlepší kvalita 
  Záruka 2 roky na každý produkt

 • Možnost prohlížet zboží před nákupem
  Při objednávce, dodáme Vám až 5 kusů na Váš výběr. Budete si moci vyzkoušet zboží na místě.

 •  Více než 50 000 spokojených zákazníků

 • Vysoká úroveň služeb 
  Zaměstnáváme informované a kvalifikované konzultanty, kteří budou odpovídat na všechny Vaše dotazy týkající se našich produktů.

 • Doprava zdarma od 1500 Kč 

 • Slevy pro stálé zákazníky 
  Pro stálé zákazníky máme systém slev a dárků.

 • Rychlá výroba a expedice objednávek
  Výrabíme kryty s vlastním potiskem do 1 dne. 

 

Provozovatel internetového portálu:

Galkin Rodion
Žerotínova 1852/62 
Praha 3 - Žižkov
PSČ : 130 00
IČ: 02932202
DIČ: CZ9312043268
Tel: 777 352 360