Vinylové samolepky Qsticker

Značka Qsticker byla založena v Petrohradě na začátku roku 2011. Mezi firmy, které nabízejí tyto výrobky, na domácím trhu jsme neustále držíme vedoucí postavení. Naše samolepky se liší od ostatních vynikající kvalitou materiálů a nejlepší na českém trhu kvalitou tisků. Za dobu své existence, samolepky značky Qsticker stály nejpopulárnějším výrobkem na ruském trhu. Čísla mluví sama za sebe: v prvních dvou letech své existence, bylo prodáno více než 100.000 ks vinylových samolepek značky Qsticker.

samolepky na iphone

 

 

Návrhářské obaly Qcase

Návrhářské kryty pro smartphony i tablety Qcase založeny na dvou principech: style & protection (styl a ochrana). 

Tenký a odolný plast, designové motivy, 3D potisk na boční hrany - to jsou obaly Qcase. 
V našem internetovém obchodě Qcase.cz máte možnost si objednát kryt se svým vlastním potiskem, který jsme schopni vyrobit do 1 dne. Pouzdra Qcase jsou k dispozici ve všech oficiálních prodejnách Qsticker.

designove kryty na iphone

 

Qdecals - vinylové samolepky na notebook

Qdecals - vinylové samolepky na notebook, vyrobeny z vysoce kvalitní vinylové fólií. Samolepky Qdecals nepokrývají celou plochu notebooků, ale pouze jeho část, vytváří přičemž krásnou siluetu. Navrhli jsme naše samolepky tak, aby byly vhodné pro všechny modely notebooků s hladkým povrchem. 

samolepky na macbook 13

 

 

voyage.jpg

Voyage - prémiové kožené doplňky

Pokud jste už viděli kožené výrobky Mujjo anebo už máte kožené pouzdro od Hard Graft, a stali její obdivovatelem, pak nabízíme rozšířit své obzory. Kožená pouzdra pro iPhone, iPad, Macbook od Voyage, budou pro vás skvělou alternativou!

Značka "Voyage" byla založena v roce 2015 v Praze. Naším hlavním posláním je vyrábět prémiové doplňky z pravé kůže a vlněné plsti. K tomu používáme ty nejlepší materiály, vytváříme unikátní a originální designy, zaměřujeme se na detaily a snažíme se, aby každý výrobek byl co nejvíce univerzálním.

 

panská kožená peněženka